Podstawy Magii

0
295

Podstawy MagiiAby zrobić magiczną pracę, zaklęcia i eliksiry-to najczęściej używane narzędzia. W czarnej magii, gdzie celem jest, aby celowo skrzywdzić kogoś innego, konsekwencje mogą powodować silny ból, a w cięższych przypadkach nawet śmierć często nic nie ofiarę.

www.czary.pl – czary portal magiczny

Zaklęcia, rytuały, przeprowadzone za mocne słowa, aby magię. Dla skutecznego zaklęcia, gruntowna wiedza o tym, jak on działa, należy. Ponadto, koncentracja i wiara są niezbędne do skutecznego wykonywania rytuału. W porównaniu z innymi rodzajami magii, za pomocą zaklęcia i mikstury www.czary.pl stosunkowo łatwiej jest się uczyć.

Mikstury są przeznaczone do produkcji magii. To mieszanki z ziół, korzeni, kory, nasion i innych podobnych materiałów. Mikstury są przeznaczone do różnych zastosowań, od praktycznego zastosowania jako uzdrowienie i gotowania, aby zakochać się lub zmusić kogoś do zrobienia czegoś bez wyraźnego powodu. W dawnych czasach, eliksiry były состряпаны www.czary.pl dla doktorów i tym podobnych.

Wiele tradycyjnych środków, to wciąż są używane dzisiaj. Przepisy te sprawdzone leczniczych mikstur przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dziś, ludzie, którzy zarabiają lecznicze mikstury, znanego jako zielarzy i ich produkty zwanej alternatywnej i medycyny holistycznej.

Wtedy i teraz, jednak, zaklęcia i mikstury nie zawsze są używane w celach terapeutycznych lub dla dobra i dobra innych ludzi. Czarna magia praktyków, używać ich w wielu formach, wszystkie złe i destrukcyjne. Zaklęcie, na przykład, może być nałożona na kogoś czar-литейщик był ostatni argument. Lub może wymyślać eliksir, aby umieścić ten sam człowiek w głęboki sen. Każdy czarny mag robi, ona zawsze ma czary złe intencje i konsekwencje.

Choć jego konsekwencje wszystkie nietypowe i trudne do wytłumaczenia z punktu widzenia nauki, to jeszcze bardzo trudno powiedzieć na pewno, że konkretna choroba, która spotkał wcześniej zdrowego poszkodowanego nastąpiła w wyniku czarnej magii. Na przykład, nie jest zbyt wielu ludzi uważa, że czarna magia istnieje. Kiedy medycyna nie może znaleźć żadnych wyjaśnień, wielu będzie szybko stwierdzić, że jest to nowa choroba i dokładne badanie jest konieczne, aby w pełni go zrozumieć. Tylko wierni byli przekonani, że to robota kogoś, kto dobrze zna się na czary magiczny zaklęć i eliksirów.

www.czary.pl - czary portal magiczny

Aby lepiej zrozumieć, czarna magia, poniżej przedstawiono przykłady zaklęć i eliksirów są używane do złych celów;

 

Magiczne Zaklęcia

  • · Przekleństwa, wykonane na pech
  • · Zarządzanie elementami do zniszczenia – zawiera portal błyskawice i ogniste kule
  • · Wróżby na lusterkach pozwalają mrocznych stworzeń, aby dojść do
  • · Zaklęcia demonów
  • · Tortury i zaklęcia śmierci
  • Magiczne eliksiry – mikstury, które
  • · Włączyć ofiar w innych stworzeń, takich jak żaby i ślimaki
  • · Podjąć ofiarą przemocy w przez długi okres czasu
  • · Zmusić człowieka lub zwariować
  • · Przyczyną śmierci lub silnego bólu

Istnieje wiele innych portal zastosowań czarnej magii. Ale jak i wszelkie inne formy magii, zaklęcia i mikstury nie powinny być używane z intencji na myśli. Są one niebezpieczne dla wszystkich, w tym sprawcy magiczny.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here