Horoskop Partnerski – Koziorożec i Ryby

0
351

Horoskop Partnerski - Koziorożec i RybyPrzyjemność z astrologii polega na tym, że nie jest to uzgodnione nauka, ani religia, ale jakoś jego części uchwycić większość z nas. To zabawy, a oto nasze ręce są krótkie sposób, aby dowiedzieć się, naszych bliskich, a także rozmowę o tej tajemniczej temacie. Ponieważ jest to sztuka, wraz z mieszania astro mówią i starożytne teksty, gdzie jest mowa o znakach czasu, nie ma absolutnej stałość na ten temat. Jednak, istnieją elementy słonecznych znaków, które oprócz subiektywnego doświadczenia, jak zwykle, aby oświetlić drogę, wykazujemy się nasi bohaterowie w tym ziemskim królestwie.

koziorożec i ryby – pan koziorożec

Sens tego artykułu:

Istnieje kilka sztuczek, aby się dogadać. Nie mówmy już o pobiciu ich jako argumentu, oszukiwanie ich w romantyczny związek lub dominacji. Porozmawiajmy o układało. To, w sensie, że pierwsze życie prosi nas, i w pewnym sensie, to jest najtrudniejsza rzecz, jaką nam oferują, szczególnie z niektórych słonecznych znaków pan koziorożec.

“Dalej Razem” Intuicja

Powiem inne objawy w innych artykułach, ale intuicja związana pan koziorożec jest z tym, że wraz z różnych słonecznych znaków związane z zabieramy od każdej duszy, że główna melodia, którą grają. Jaki jest główny przekaz świeci w ich oczach? Szukać istotą tego, co znak Słońca, a potem obserwować ich grę ich piosenki i przejawiają się w ich konkretnej unikalne sposoby. Po tym, jak naprawić to, to jedźcie razem z nimi i cenię ich za to, że są, i zobaczyć, jak ona zachowuje się w świecie zewnętrznym. Wtedy cierpliwość co do tego, że obserwowana rzeczywistość pozwala kopercie z pęcherzykową tolerancji. Wszystko to przyniesie korzyści zarówno tobie, jak sobie drogę przez pole relacji międzyludzkich. Rzućmy okiem na Koziorożec, Wodnik, ryby.

Koziorożec – Koza, mitologiczne stworzenie, które jest o wznoszeniu się w górę

Nie popełnij błędu o tym. Są złożone wyniki w nauce. Słowo “munchkin” jest kluczem. Chcą, aby wspiąć się. Jeśli jesteś w drodze, będą wstąpił nad tobą z szybkim umysłem, umieścić w dół, trochę ironiczny humor o seksie lub innej działalności człowieka. Chcą wyglądać do końca życia. Oni wierzą w wspiąć się na górę. Małe góry, średnie góry, ogromne góry — chcą, aby dopasowanie poczucie spełnienia, gdziekolwiek są. Ludzie mogą przez pomyłkę wziąć je za zbyt poważne, ale wtedy mają jedne z najlepszych uczuć humoru w zodiaku. Są cięcia i śmieszne, i myślę, że wszyscy stanu człowieka-jest to nieco śmieszne. W tym śmiechu i tkwi ich sekret.

Ich sekret tkwi w tym, że znajdują się one w swego rodzaju ciągłe zdziwienie, dlaczego są one tak dogonił wspinaczka na górę. Kto powiedział, że musieli wspiąć się na górę? Oni nie wiedzą. Jak bracia Blues, są na misji od Boga”. Koziorożec wie, że u nich jest ta misja, ale darned go nie w puzzle o tym, kto dał im to programowanie. Jeśli nie były one obciążone ten dysk wifi aspekt, życie byłoby para o wiele prostsze. I tak, jak oni są z tobą, że może być ciężko się dogadać. Jeśli oni nie widzą, jak ważne dla ich interesów, mogli oglądać bezpośrednio przez ciebie. To nie znaczy, że nie mogą one być interesujące, zabawne i prawie szalenie inteligentny, ale jeśli nie na ich ekranie radaru, mogą po prostu nawet nie widzę cię partnerski.

Tak więc, aby dogadać się z Koziorożcem (jeśli to dla ciebie ważne), niech Koziorożca się domyślić, że jesteś świetny, inteligentny i mądry. Wtedy zaczną cię szanować. Jeśli włączysz je z tej samej inteligentny i ambitny styl, który ze sobą niosą, będą cieszyć się firmą i umieścić na mapie. Większość z tego, co mówię poniżej poziomu świadomego. Jest to związane z tym, co napędza Koziorożca w górę i do przodu. Aby dogadać się z nimi, aby spróbować, aby zobaczyć drogę, oni myślą, że na. Nie lekceważmy osiągnięcia. Nie być zabawne. Nie sądzę, że seks i słodkie лубочных ona opowieści głupi czy nudny. Przygotuj się chichot i kiwać się świadomie покивают. Następnie przygotuj się spaść i po prostu starych osiągnięcie, bo to, gdzie one się znajdują.

Wodnik – “nie myślę, ja to po prostu wiem. A ponieważ wiem, rozumiem, to jest dobre dla ciebie”.

Prawdziwe brzemię może urodzić się z myślą, że wiesz, co jest najlepsze dla ludzkości. Co to za temat, to pytanie do humoru, ale Wodnik, Wodnik, nie musisz nosić tę beczkę wody, aby pozwolić jej płynąć w dół na nas wszystkich. W środku tych wszystkich zdjęć, to ważne jest, aby uzyskać obraz. Wodnik jest dość dziwne. Trudno zrozumieć, co ich tak wiele, że wnioskują intuicyjnie, a nie wszystko jest przemyślane. Jeszcze mają Najwyższy zaufanie intuicyjne. To idzie w parze. Jeśli masz zamiar być intuicyjny, lepiej być pewni swojej intuicji. Ponieważ nie uważasz, że to wszystko minie, a raczej wiem, że to prawda, lepiej mieć poczucie poręczenia o tym horoskop.

Wodniki mogą być bardzo uproszczone jeden na jeden poziom. Jeśli próbujesz dostać się wraz z nimi, będziesz mieć ciepłe uczucie łatwego sukcesu, jak wyglądają w twoich oczach. Możesz czuć, że są one prawie kocham cię. Wtedy odwrócili się nagle, patrzą na kogoś, odwrócić i zapytać: “jak masz na imię?” Oto, co to jest, jak się dogadać z Aquarius na początku. W tym sensie, Koziorożec i Wodnik są nieco podobne. Wodnika będzie cieplej, ale będą one odległe, podczas gdy koziorożec będzie chłodniej, ale bliżej w pozyskiwaniu ciebie jako człowieka. Ale to samo uczucie “czy ja tu jestem?”, prawdopodobnie stanie się z tobą. Wodniki mogą być prawie wszystkie na raz. Trudno generalizować na temat ich tożsamości. Mogą one być kreatywny, mądrzejszy, niż nawet oni wiedzą, i zaskakująco humanistycznego podejścia. W związku z tym mogą być rewolucjonistów tylko dlatego, że jest to najlepszy pomysł. Najlepszy przykład Wodnika w akcji był Abraham Lincoln. Wymyślił wszystkie kontrowersyjne i humanistyczne i zaawansowanych pomysłów w jednej głowie, i wiedziałem, że on ma rację, a potem pozostały z tych pozycji. To nie znaczy, że on nie ma swoich przeciwników. Ale Lincoln był klasyczny Wodnik.

koziorożec i ryby - pan koziorożec

Dogadać się z nimi, nie próbując razem z nimi. Nie, naprawdę! Im więcej обезличена z nimi, tym bardziej oni będą szanować ciebie. Pośrednie podejście jest optymalne z Aquarius. Nie przesadź im lub ich obrażać, nie będą wiedzieć, dlaczego obniżył się do bardziej ogólnego poziomu. Zachować poczucie perspektywy. Działają jako filozof, i będziesz robić obrót głowy Wodnika. Oczywiście, że już chyba oczywiste, trzeba zrobić im poczuć, że są mądrzy, szerszym spojrzeniem i szczerze dalekowzroczną. Chcą być mądrzejszy, tak. Ale oni chcą być mądrzejsi niż reszta. Muszą czuć, że mają dobre intencje. Jeśli robią coś szalonego i z pod kontroli, wiesz, że w głowach ich zatwierdzenia jakaś niewidzialna problem, który ludzkość ponosi. Cały humor w bok. Wziąć Wodnika, jak oni myślą. Oni nie zamierzają zmieniać swoje zdanie. Nigdy nie oczekuj, że zmieniają zdanie.

Ryby – “zrozumienia i Empatii. Nic dziwnego, że trudno jest być szczęśliwym”.

Jak Koziorożec, mitologiczny obraz-to więcej, niż ryby, ale my zostaniemy z rybą, jak mieszkaliśmy z kozłem. Na ryby indywidualne istnieje świat podświadomości dość blisko powierzchni. Oni rozumieją tyle rzeczy jednocześnie, że często nie mogą wyrazić. U nich empatia nie żałować, ale czasami nie jest zbyt wiele sympatii. W szerszym znaczeniu tego słowa, wszyscy to widzą i czują się wszystko zrozumieć to wszystko. Ale kiedy dostaje się w ich “noggen”, wnioskuje w najbardziej ogólnym sensie, litość, miłość i złe samopoczucie. A ryby, prawdopodobnie pochodzący z trudnej przeszłości i tutaj, aby подитожить w tym czasie życia. Są one często idą w różnych kierunkach jednocześnie, ale to dlatego, że są głęboko wiedzą, że dualizm oznacza, że w przeciwnych kierunkach, w końcu w tym samym miejscu, na drugiej stronie globu. Wiele z tego, co ryby wie i czuje i rozumie poniżej werbalnej poziomie. Tak, że często wystarczy spojrzeć w ich oczy i myśleć, że swoje najlepsze wrażenia.

Ryby często bardzo łatwo dogadać się z, dopóki nie przygnębiona lub zbyt samolubny. Ich własnego udziału często pochodzi z prawdziwego egoizmu, a próbując zorientować się w swoich wewnętrznych oceanicznych emocjonalny i psychiczny świat. Tak, że można dostać razem z ryb. Oni rozbrojenie, ciepłe, soczyste i słodkie interesujące. Jeśli po prostu uśmiechnąć i cieszyć się ich firmy, Można się dogadać. Czasami zapytać, jak oni to robią, i zobaczą, że masz poważny problem.

koziorożec i ryby - pan koziorożecPrzyjaźń z ryb czy dzielisz wartości i pytania, i spotkanie umysłów istnieje. Jeśli masz “niedorozwinięci” ryb, mogą zachłyśnięcia uczuć smutku, i korzystać z różnych leków/receptur i innych substancji, aby wyprowadzić ich z jednego stanu do drugiego. Ryby niesie ostrzeżenie. Czasami uczucia mogą być katastrofalne. Nie ma wartości w psychicznej lub podświadome wnioski. Co z nimi robisz. Mamy nasze wspaniałe umysły, abyśmy nie utonęli w emocjonalnym obwodów elektronicznych, które grają sami w naszych czaszkami. Jednak, w pełnej świadomości dojrzałego człowieka z kosmicznym sensie rzeczy mogą być bardzo cudownej firmy. Ci ludzie mogą być przyjaciel, który będzie trzymać się z wami na zawsze, po prostu koziorożec dlatego, że jesteś przyjacielem. Ryba może być frustrujące, jeśli nadmiernie zaangażowane w wewnętrzne procesy, ale naprawdę łatwo się dogadać z członkiem zodiaku, jeśli chcesz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here