Horoskop Partnerski – Skorpion i Lew

0
220

Horoskop Partnerski - Skorpion i LewTylko co to jest “stara dusza”? To zdanie, które poprzedza “Nowy wiek” ideologia i osiągnie z powrotem w nasz stary angielski leksykon. On trzyma się zasady, że szczególnie mądry, zmęczony świat, lub współczujący człowiek “wraca” w epoce, która poprzedza naprawdę. To milczące uznanie, że pewne osoby po prostu spotykać się z nami, może być “do realizacji” w przeszłości, jak to było, co sprawia, że wydaje się, że mądrość zrozumienia, że reszta z nas nie mają.

skorpion i lew – pani skorpion

W te dni, “stara dusza”, doskonale wpisuje się w nasz obecny mieszane społeczeństwa wschodnich religii i “Nowy wiek” pojęcia mieszane z naszej Zachodniej kulturze. Kiedy jest używany, jest to bezpłatna zdanie. Nie jest on używany jako obelgi lub w formie. Jest zaprojektowany, aby dać wrażenie, że coś o pani skorpion tym człowieku. On mówi:

1) ten człowiek może wchłonąć kłopoty przeżywają.

2) ten człowiek jest mądry i może zrozumieć problemy, które występują.

3) ten człowiek wie, że reszta nie.

4) ten człowiek był wokół każdy blok ma, a jednak postanowili wrócić tu w ciele, aby nas odwiedzić. Oni nie mogą być oburzeni, zaniepokojony lub запустел.

skorpion i lew - pani skorpion

Baran, Koziorożec, Skorpion, Lew, Ryby?

Słyszałem hipotezę, że mówi stare dusze “zebrane” w pewnych słonecznych znaków. Wymienione Baran, Koziorożec, Skorpion, Lew i ryby, ale można usłyszeć inne założenia. Myśl przechodzi, że bardzo stare dusze, które nie chciały wracać jak poszczególne objawy, ale wolałbym, aby powrócić, jak i inne, bardziej pani skorpion złożone i bardziej ekscytujące znaki czary pl.

Spekulacja idzie jak to:

Baran tak pełen energii, że ich horoskopy zaprojektowany samojezdny stare dusze, które wiedzą, że są pro. Koziorożec ma takiej wprawy na ich wspólny cel, że muszą być stare dusze. Skorpiony po prostu wszyscy to wiedzą i czują to muszą być stare dusze. Leo tak wielki i wygląda na to, że u nich jest cała masa przeszłości, i muszą być stare dusze. Ryby podsumować pan lew całe doświadczenie człowieka, muszą być starożytnych. W rzeczywistości, przy odrobinie wyobraźni, można robić takie oświadczenia o każdy znak słońca.

“Starożytne czaszki światła, niezliczone Axons Stary”

Jeśli wyrazisz zgodę na idei reinkarnacji, znajdziesz, z Kabały, że nasze stare duchowe pochodzenie sięga do “pre-Endemity” przeszłości, w której po naszym stworzeniem Boskim, obejrzeliśmy wszystko wokół i ogłoszony w naszej względnej młodości, co jest nam potrzebne doświadczenie, aby być bardziej godnym łaski Bożej, stworzył nas ze wszystkimi naszymi pierwotnej chwały. “Chleb wstydu”, zdanie, które wiele nie słyszał, to jest to, co chcieliśmy, aby móc uznać za bardziej godne naszej oryginalnej Grand państwa; i tak byliśmy fizyczną manifestacją. Postępując tak, możemy “zgubić”, i trzeba znaleźć drogę z powrotem. Jest to bardzo krótka wersja zakodowany rozpad bytu, ale zatrzymajmy się, a po prostu zadaję pytanie podstawowe, czy masz Azjatyckie, nowoczesny, metafizycznych lub Gnostycznej punktu widzenia, nie wszystkie “stare dusze”?

Koło Fortuny

Kiedy myślimy o znaku słońce, w jego obecnej manifestacji, nie możemy stwierdzić, że każdy znak jest płytkie, lub “młoda dusza”, jak to było. Wszyscy, okazując aktualnych poglądów, postaw i wartości pracy systemów, które mogą wydawać się bardziej меркантильные i mniej duchowymi, niż inni, ale to, że trzeba pamiętać, że podróż duszy do okładce skorpion podróż na kole. Należy wiedzieć, że nie można kogoś znać przeszłość, można tylko ocenić swoją aktualną osobowość i charakter. Tak, można mieć przekonanie o tym, że konkretna Osoba jest “płytkie, przedsiębiorczy, avid, pobłażliwy, głupcze”, ale to nie znaczy, że człowiek nie stara dusza. Być może jest to czas życia przeżywają doświadczenie, które nie doświadczyły w ciągu ostatnich 20 osób. Może być, człowiek widzisz lew świeże do takiego życia. I może, tylko może, “stare dusze”, które widziałem i sądzić będą, w końcu to “rozumiesz” w kilku nieudolnie żyje, że on ostatnio mieszkał.

skorpion i lew - pani skorpionWszystkie “stare dusze”. Niektórzy z nas są skorpion w nieświadomości. Niektórzy z nas są bardziej duchowo. Niektórzy z nas są bardziej subiektywne, niektórzy z nas bardziej łaskawy. Wszyscy do wyświetlania wielu energii, które pochodzą od ogromnej dziedzinie ludzkiego doświadczenia, że w końcu staną się częścią naszej Boskiej natury. To dobrze, aby wiedzieć, że “stara dusza”, zazwyczaj są one przyjemność być, bo emitują spokoju. Ale pamiętaj, przyjacielu, co tam u was, co przeżywa torturowany i niestabilnej życia staje się doświadczenie, są też stara dusza, kto może uczyć się niektóre cenne i ponadczasowe lekcje. Podczas gdy otrzymujemy końcu głuchy kary, czyli sąd, to dobrze, aby pamiętać, że miłosierdzie jest zawsze w pobliżu, gotów oddać nas wszystkich “stare dusze” szansę zintegrować nasze lekcje lew.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here