Horoskop Partnerski – Skorpion i Waga

0
143

Horoskop Partnerski - Skorpion i WagaFox za 30 lat, słuchałem wszystkie partie mówią o słońcu charakterystyka znaku. Kiedy już to robią, większość ludzi o ich specjalne Wagi, ich najbardziej intensywnego ulubiony kolego – lub ich nienawidził swojego szefa – Strzelec. Przyjemność z astrologii polega na tym, że zapewnia krótkie drodze siły się domyślić, naszych bliskich, a także komunikacji o astrologii, i czy jest to rzeczywiście prawda, czy nie. Ponieważ w rzeczywistości, to jest sztuka, wraz z mieszania Astor mówią i starożytne teksty, gdzie jest mowa o znakach czasu, nie ma absolutnej stałość na ten temat. Jednak, istnieją elementy słonecznych znaków, które oprócz subiektywnego doświadczenia, jak zwykle, aby oświetlić drogę, wykazujemy się nasi bohaterowie w tym ziemskim królestwie.

skorpion i waga

Sens tego artykułu:

Istnieje kilka sztuczek, aby się dogadać. Podkreślam, razem, i nie podkreślam, słowa, namówić, przekonać, pokonać i sporze, dominować lub uwieść. Te tematy do innych czasów. Być razem-to, w pewnym sensie, że pierwsze życie prosi nas, i w pewnym sensie, to jest najtrudniejsza rzecz, jaką nas proszą zrobić, szczególnie z niektórych słonecznych znaków.

“Dalej Razem” Intuicja

Powiem inne objawy w innych artykułach, ale intuicja związana jest z tym, że wraz z różnych słonecznych znaków związane z zabieramy od każdej duszy, że główna melodia, którą grają. Jaki jest główny przekaz świeci w ich oczach? Szukać istotą tego, co znak Słońca, a potem obserwować ich grę ich piosenki i przejawiają się w ich konkretnej unikalne sposoby. Po tym, jak naprawić to, to jedźcie razem z nimi i cenię ich za to, że są, i zobaczyć, jak ona zachowuje się w świecie zewnętrznym. Wtedy cierpliwość co do tego, że obserwowana rzeczywistość pozwala kopercie z pęcherzykową tolerancji. Wszystko to przyniesie korzyści zarówno tobie, jak sobie drogę przez pole relacji międzyludzkich. Rzućmy okiem na wagi, Skorpiona i Koziorożca.

Waga – “doskonale wyważone, z wyjątkiem, gdy szukam równowagi”. –

Waga jest wzorem piękna i równowagi. Zazwyczaj są one po prostu na oczach i bardzo sympatyczni ludzie. To, jak zwykle, nie bardzo trudno dogadać się z wagą, bo oni specjalizują się w sztuka być wzorem spokoju i odpoczynku, jak pracują przez pozostałe humanistyczne objawy. Waga-jest to jedyny martwy znak. I w ten sposób są one zazwyczaj pobierają energię z otoczenia. To znak równowagi nie mają wewnętrznego ognia. Widzisz ślepa sprawiedliwość z resztkami w rękach w kinie i telewizji. Idealne wagi w pozycji ambiwalencji w najgorszym i idealne położenie w najlepszym przypadku. Kochają pokój i konflikty nienawidzę. Jednak dobrze, że celem może być, oni urodzili się w świat konfliktu, dynamiczna dualizm i płynnej mieszanki dobrego i złego i wszystkie zapachy wewnątrz.

Ponieważ waga jest takie, starają się być pozornie przyjemne, ale wewnętrznie oburzył się. Często to, co niepokoi ich, że może być rozmieszczenie gości na oficjalnej kolacji. Wagi mogą być rewolucyjny i politycznie aktywny, ale w większości są one odłożone równowagę, obracając bieg codziennego życia. W ten sposób nie da się przewidzieć, co może być ich boli. To jest prawdziwy dychotomia. Większość znaków kapitalnie sprzeczną naturę sił pchać i ciągnąć od wewnątrz. Gdy oglądasz je, można odnieść wrażenie, że Waga nie mogę uwierzyć, że oni są tutaj, aby połączyć niezgodne. Powoduje to u nich stałe łagodne zaburzenia, a czasem i absolutny chaos i masowe wewnętrzne eksplozje. Ale w zasadzie Waga trzyma to wszystko w środku dopasowanie.

skorpion i waga

Wagi nie tak oficjalnie, łatwo się dogadać z – społeczny, przyjazny, “bądźmy cywilizowany” sposób. Bardziej formalne znaczenie, tym bardziej im się to podoba. Mogą ubrać, wziąć je przyjaźnie przyjemną formalnością i uśmiechu najczystszych uśmiechów. Kiedy próbujesz uzyskać razem z nimi na co dzień, mogą być zbyt skomplikowana. Ich zaburzenie będzie lekko widoczny i dowiedzieć się o ich szczęście. Dają one pustym wzrokiem, jakby nagle zimny wiatr pani skorpion poszedł po plecach. Poznać je lepiej, można by przysiąc, że ich wewnętrzna kuchnia zawsze. I jego zewnętrznej przyjemności, które nie zgadzają się z ich sposób sprawia, że dychotomia wydaje się tak duży. Wydają się nie być nieszczęśliwy, ale oni udają, tak gotowa, jak sobie myślę, co jest nie tak. Ale to nie tak. Po prostu Waga przeżywa swoje wewnętrzne zaburzenia. Wagi nie jest tak trudno się dogadać, są one trudne do zrozumienia. Jeśli akceptujesz stosunki wyżej, niż po prostu się dogadać, to gdzie powikłania pojawiają się więcej. Wagi lubią porozmawiać o tym, co kochają – ich piękno, ich opanowanie, jak oni, wydaje się być taki spokojny w obliczu życia. Zatrzymać się na tym poziomie, a waga to dobry kumpel. Oni zawsze będą dążyć do podjęcia na zewnątrz. Nie są one zbyt szybko przesunąć, obrazić, lub przejść do sarkastyczny.

Skorpion – “jestem poważnie o siebie, pamiętać, że”. –

Skorpion, prawdopodobnie ma złą reputację w zodiaku. Oni pewnie myśleli, aby być najbardziej trudno się dogadać. To, jak to się mówi, należy rozumieć, że Reputacja czasem zniszczyć rzeczywistość. Na imprezie, najgorsze jest to, że ktoś może powiedzieć: “ja-Skorpion.” Wszyscy zapewne zaczną mówić o tym, jak intensywne i skomplikowane są. Aby dodać więcej trudności skomplikowany wzór, powiem, że Skorpiony, jaszczurki, Skorpiony, orły i gołębie. Jaszczurki podstawowy dysk gwałtowny typy. Skorpiony idą intensywne biznes, wojskowe ludzie. Orły generałów i przywódców i przyjąć ich intensywności do poziomów, społeczne osiągnięcia. Gołębie, jak Gandhi i stają się w wyższym stopniu pokojowych. Tak, że tu jesteśmy z mieszanką zdjęć i obrazów pan waga.

Dogadać się ze Skorpionem, to zależy od tego, kim są. Innymi słowy, nie wchodzić w relacje mówię – “o, to Skorpion, mają zamiar być trudno się dogadać”. Jeśli powiesz, że jesteś prawdopodobne, aby to zrobić “proroctwo”. Niech Skorpion powiedzieć o sobie na Ty. Przeczytaj to jeszcze raz. Jedno skorpion będzie ujawniać się w życie swojej nadmiernej tajemnicy i samotności. Zapytacie “jak to może być?” Pomyśl o tym. Skryty intensywne ludzie nie są skłonni do “gaduła”. Prawdopodobnie będzie formalnej i odsuń się trochę. Nie będą one horoskop w konfrontacji, ponieważ czują, że są one negatywne, gdy mają do czynienia. Ale dlaczego-to intensywność zawsze выплеснулись na ich obserwacje i ich zachowanie. Ale zatrzymaj się i pomyśl. Jego łatwo dostać się wraz z Skorpion, i Orzeł czy gołąb. Jeśli okaże się, że myślisz, że to jaszczurka, wystarczy być ostrożnym i przestrzegać.

Wystarczy powiedzieć, że skorpion mają tendencję do być cywilizowani. Świadomie cywilizowanego, więc można cieszyć się ich towarzystwem, mają wielkie rozmowy o polityce, wojnie, problemach w społeczeństwie i który wygrał mistrzostwa w szachach w miejscowym parku. Nie trzeba się bać lub obawiać Skorpiona, jeśli próbujesz dostać się wraz z nimi, pójdą za ich przykładem. Odpowiedz kiedy nie mówią. Nie należy przerywać je i spróbować starannie unfrivolous odpowiedź. Są to wysoko cenimy. I pamiętaj, że dostają złą reputację, pozwolić im spaść z haka. Jako jednostki, prawdopodobnie o wiele bardziej przyjemne, niż można by się spodziewać partnerski.

Strzelec – “kiedy galopem, lepiej zobacz, a nie jazda.” –

To znak Strzelec – mitologii – koń istota, która ma tułów człowieka, wypuszczając strzałę. Łatwo, Strzelec koń galopujący przez pola. Ci ludzie bardzo łatwo się dogadać. Są towarzyskie, wysoka energia, do uczciwości i sprawiedliwości. Gdy boli cię, mówiąc, że to na ścianie, po prostu trzeba go zignorować. Będą na nowy obiekt na minutę, i zapomnisz ich słowne gafy. Inna rzecz, o ich słowne, polega na tym, że jeśli ktoś się obraża na ich dialog, to będzie trudne dla nich, aby dowiedzieć się, tylko to, co było obraźliwego w tym, co powiedzieli.

kskorpion_mwaga 1Ciesz się Strzelec, nie trudno się dogadać. To ciekawe patrzeć, słuchać i przestrzegać Archer, ponieważ realizują one swoją energię na zewnątrz i w górę. Tylko nie obrażać, bo są one, oczywiście, nie chciałem urazić. Wraz z Waga, symbol ten czasami daje puste spojrzenia. Jego jakby stracili swoje miejsce na stronie i muszą się zatrzymać i dowiedzieć się, co czytają.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here