Horoskop Partnerski – Wodnik i Byk

0
235

Horoskop Partnerski - Wodnik i BykCo to jest mat Taurus duszy? Aby odpowiedzieć na to pytanie termin bratnia dusza powinna być ustalona. To druga połowa twojego zaginionego ducha. Kiedy spotkasz swoją drugą połówkę, połówki stają się jednością.

wodnik i byk

W szukam bratniej duszy, nie tylko patrzeć na znak słońca. Potrzebny jest pełna partnerski mapach urodzenia obu ludzi. Położenie ciał niebieskich w dzień, godzinę i miejsce urodzenia osoby, będzie grać w nich. Byk może dobrze komponują się z indywidualnym znakiem Koziorożca, ale jeśli oni mają przeciwne znaki i w innych dziedzinach wykresu, oni nie mogą się dogadać w ogóle. Byk z Aquarius rośnie niezgodne z Koziorożcem raka rośnie. Osoby ze znakami Taurus/Wodnik, będzie bardzo domowej, podczas gdy Koziorożec/Rak chce ciągle zmieniać, w miarę możliwości regularnie się ruszać. Na pierwszy rzut oka, Byka i Koziorożca działają dobrze razem, ale, awansując znaki, wodnik i raka może powodować napięcia horoskop.

Znak pan byk byk jest znak słońca. Woły ludzie z bykiem bardzo zmysłowy i dotykowe. Kochają pyszne jedzenie, dobre wino, wyśmienite desery. Byk człowiek ma zmysłowy podejście do życia we wszystkich jego kształt. Byk-bardzo oddany i wierny, i oczekuje tego samego od swojej bratniej duszy. Tak, biorąc pod uwagę tylko słoneczny znak dobrym wyborem będzie ryb, Raka lub Skorpiona. Dusza w duszę pani wodnik związek polega na tym, że Byk będzie zapewniać w świecie materialnym ich związek i znak wody w odpowiedzi lgną do tego bezpieczeństwa.

wodnik i bykJeśli kardynał, lub znaki powinny być zbadane, to najlepszym wyborem będzie dopasowanie inny stały znak. Stałe znaki Byk, Skorpion, Lew i wodnik. Radykalne znaki (Baran, Waga, rak i Koziorożec) ingerować zbyt wiele z rutyną, podczas gdy zmienne znaki (Strzelec, Bliźnięta, Panna i ryby) będzie tylko mówić o zapewnienie stabilności dla byk.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here