Portal Magiczny

0
259

Portal MagicznyJest to niezwykle łatwe w przygotowaniu Biała Magia, eliksiry w domu. Wszystko, co musisz-to właściwe składniki, aby dokonać właściwego Biała Magia, eliksiry. Ponieważ popyt na miłosna magia mikstury na cały czas wysokie, u mnie w większości są zawarte przepisy na miłości i romansu Biała Magia, eliksiry, które można przygotować w warunkach domowych.

czary portal magiczny

Miłość miesza eliksir

Do wiązania wróżby, można stosować mieszankę białego wina, korek róże, champa, jaśmin i ylang-ylang. Należy przygotować mieszaninę; wlać kilka kropli mieszanki na serce ukochanej i własne serce. Wtedy 2 serca będą związani ze sobą we wzajemnej miłości do końca życia czary.

Zmysłowe zaklęciem wykorzystuje składniki kadzidło, piżmo, jaśmin i ambra.

Aby rozbudzić pasję w czary swoim drugim, można użyć mieszaninę kamfory, paczuli, drzewa sandałowego, róży i jaśminu.

Aby zwiększyć swój romans, należy przygotować mieszanka lawendy, gardenia i róża.

Miłość mi eliksir sprawia, że korzystanie z jaśminu, drzewa sandałowego i róże.

Dla oczarowanie portal wzmocnienia chęci, można wymieszać piżmo, wanilia i jaśmin.

Aby dać konkretną formę swoje sekretne pragnienia, należy użyć mieszanki kadzidło, róża, drzewo cedrowe i heliotropu.

Aby przyciągnąć turystów można portal wymieszać z drewna cedrowego, lawendy i paczuli. Oto kilka wskazówek dla niektórych ciężkich Biała Magia, eliksiry miłości.

# 1

Trzeba wymieszać układ scalony złota, szczypta szałwii, naładowana kropla śliny (można użyć własnej śliny, jeśli jesteś czarownicą i jeśli ślina jest naładowany), gładki kamień, otrzymany z koryta rzeki, pół szklanki wody deszczowej, łyżeczka miodu, kawałek kory drzewa, takich jak oczaru wirginijskiego, kropla wanilii, Bursztynowa kropla oleju, szczypta imbiru, szczypta cukru i garść czekoladowych chipsów magiczny.

Jeśli korzystasz z płynami, on zwiększyć potencję wywar. Natura tego miłosnego napoju jest uniwersalny i zapewnia głowie za ofertę nóg magiczny.

# 2

czary portal magicznyZa to eliksir miłości trzeba wymieszać twist szałwia, imbir, twist, twist papryki, szklanka wody, naładowanym kawałek hematyt, kawałek ametystu, kalcytu chip, chip, kwarc i kwiat, łodyga, na przykład róże. Trzeba wymieszać wszystkie składniki razem z miłością ropy naftowej i wody z dodatkiem cukru. To eliksir przewróci twój kochanek z nóg, więc trzeba korzystać z tego wywar z rozwagą.

SHARE
Previous articleNumerologiczny Horoskop Miesięczny

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here