Kancelaria Wonama z Bytomia to kompetentna grupa adwokatów, którzy specjalizują się w kompletnej obsłudze prawnej dla przedsiębiorstw i podmiotów prywatnych. Trzonem usług kancelarii są sprawy związane z wierzytelnościami, windykacją komorniczą, wykupem wierzytelności, analizą zdolności finansowej klientów i factoringiem. Kancelaria Wonama może pochwalić się wieloma sukcesami na polu obsługi prawnej, współdziałając z wieloma wielkimi jednostkami oraz proponując im zawsze aktualną oraz odpowiednią analizę i obsługę prawniczą.

Jeśli mają Państwo kłopot z dłużnikami, pragną przeprowadzić analizę finansową klienta, rozpocząć windykację z komornikiem bądź https://kancelariawonama.pl/ też uzyskać obsługę prawną - uprzejmie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu e-mail lub ewentualnie telefon. Zachęcamy też do odwiedzin w Kancelarii przy ul. Moniuszki 20, 41-902 Bytom (pracujemy w dni robocze w godzinach 07:00 - 15:00). Każdy, kto zgłosi do nas chęć podjęcia współpracy ma gwarancję uczciwej obsługi prawnej - jesteśmy grupą prawników, która z troską oraz empatią zajmuje się każdym problemem z prawem.

Komentarze: 3


 • noavatar.png
  Goch | 2022-06-18

  Zawsze na froncie czerwca przebywali do nas na lato

 • noavatar.png
  Balcer | 2022-07-06

  Wczas wezwałem Hanię o grabulę, przeżył uznany z euforią tudzież po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie zainkasował podstawę w Kręgu Generalnym Armia Krajowego.

 • noavatar.png
  Szewc | 2022-09-04

  Następnie zawezwał Hanię o kończynę, przetrwał normalny spośród witalnością natomiast po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd złapał substancję w Klamrze Pospolitym Wojska Polskiego.